BAŞKAN TOKSOY, “İLÇE GENELİNDE SICAK ASFALT ÇALIŞMALARIMIZ EN KISA ZAMANDA BAŞLAYACAK”

 

Dörtyol Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından Dörtyol genelinde asfalt yama çalışmaları yetki ayrımı yapmadan yerine getiriyor.

İlçe genelinde hasar gören yollarda bakım ve onarım çalışmalarını sürdüren Dörtyol Belediyesi asfalt yama çalışmalarını yoğunlaştırdı. İlçe genelinde deforme olan yollarda çalışmalarını hızlandıran Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Şaban Akın Uçar Caddesi, Numune Evler Mahallesi 38. Sokak, Hacı Bayram Türkoğlu Bulvarı, Şehit Polis Necati Keskin Bulvarı, Kışlalar Mahallesi Ayvaz ve Şimşek Sokak olmak üzere birçok muhtelif yerlerde asfalt yama çalışmalarına devam ediyor.

 

Asfalt yama çalışmalarıyla ilgili açıklama yapan Dörtyol Belediye Başkanı Yaşar Toskoy; “Dörtyol Belediyesi olarak yollarda oluşan tahribatları bakım ve onarım çalışmaları Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz tarafından İlçe genelinde sıcak asfalt serim çalışmalarına başlayana kadar bakım onarım çalışmalarımızı tamamlamış olacağız. Yakın zaman içerisinde Dörtyol genelinde eksik kaldığım yerlerde çalışmalarımızı tamamlayarak asfaltsız yolumuz kalmayacaktır. Yetki ayrımı yapmadan 300 Km yolu olan Dörtyol’da çalışmalarımızı yetki ayrımı sorgulamadan sürdüreceğiz. Temennimiz Hatay Büyükşehir Belediyesi adil hizmet düşüncesinde 15 İlçeye eşit hizmet düşüncelerinde Dörtyol’u hatırlar ve sorumluluklarını yerine getir. Getirmezse kendi şartlarımızda bu görevi yerine getirmekten onur ve şeref duyarız.”dedi.

 

Dörtyol Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri yakın zamanda içerisinde sıcak asfalt çalışmalarına İlçe genelinde başlayacak.