Emlak, Çevre Temizlik ve İlan Vergisinin son ödeme tarihi 30 Kasım 2017 Perşembe günü mesai bitimine kadardır.

Dörtyol Belediyesi 2017 yılı Emlak ve Çevre Temizlik Vergisinin ödeme süresinin 30 Kasım 2017 Perşembe günü mesai saati bitiminde sona ereceğini belirtti.

Konu ile ilgili açıklama yapan Dörtyol Belediye Başkanı Yaşar Toksoy, vergilerini henüz ödememiş vatandaşlara çağrıda bulunarak, ödemelerin son güne bırakılmamasını istedi.

Vatandaşların yoğunluk yaşamamaları için gerekli çalışmayı yaptıklarını da belirten Başkan Toksoy, “1319 Sayılı Emlak Vergisi Kanununa göre, Emlak Vergileri Mayıs ve Kasım ayı olmak üzere 2 eşit taksitle ödeniyor. Emlak ve Çevre Temizlik Vergilerinin 2.nci taksit ödeme süresi 30 Kasım ayı sonuna kadar olup, vatandaşlarımızın ödemelerini son güne bırakıp, yoğunluk yaşamamaları için gerekli önlemler alındı.

Vatandaşlarımız vergilerini Dörtyol Belediyesi hizmet binası, Altınçağ, Yeniköy, Kuzuculu ve Yeşilköy Mahallerinde yeni açılan ödeme noktalarında vergi borçlarını yatırabilecekleri gibi, internet üzerinden www.dortyol.bel.tr adresinden e-ödeme sistemine giriş yaparak ödeme yapabilirler. Hemşerilerimizin ödemelerini son güne bırakmamaları için uyarıda bulunuyoruz. Zamanında yapılan ödemeler halkımız ve belediyemizin lehine olacaktır. Ödenen her vergi hizmet olarak vatandaşlarımıza geri dönecektir’’ ifadesini kullandı.