“Bayramlar Milli Birlik Ve Beraberliğimizi Pekiştirmek İçin Önemli Bir Fırsattır”
“Bayramlar, Rabbimizin bir nimeti olmasının yanı sıra, milli birlik ve beraberliğimizi pekiştirmek, kardeşlik ahdimizi yenilemek için de önemli bir fırsattır.
Son günlerde tüm insanlık dünyayı saran korana virüsü ile mücadele etmektedir. Millet olarak nice zorlukları birlik- beraberlik yardımlaşma ve dayanışma ruhuyla aştık. Yaşadığımız bu günleri de tedbir ve tevekkülle, sağduyu ve basiretle, ilimle bilgiyle, hikmetle, sabır ve dua ile atlatacağız inşallah.
"Sorumluluklarımızın bilincinde olarak, sosyal mesafe kurallarına, tavsiyelere ve tedbirlere titizlikle uyararak, "Özellikle bayramlara buruk giren hastalarımızı, yaşlılarımızı, muhtaçları, şehitlerimizin yadigarlarını ve kahraman gazilerimizi bu müstesna günde de hatırlayarak, telefonlaşarak, bayram sevincimizi paylaşarak kederde de sevinçte de bir olduğumuzu gösterelim. 
Ramazan Bayramının manevi ikliminin herkesi kuşatmasını, bereketinin kalplerimizi coşturmasını, umutlarımızı yeşertmesini, ülkemize, Türk-İslam dünyasına barış, huzur getirmesini Cenabı Allah'tan niyaz ediyorum.
Bu duygu ve düşüncelerle tüm hemşerilerimizin, Ramazan Bayramını en kalbi duygularımla kutluyorum.”
Fadıl KESKİN
Dörtyol Belediye Başkanı