Başkan Toksoy “Vatan Sağolsun, Millet Varolsun, Hepimizin Başısağolsun.”

Dörtyol Belediye Başkanı Yaşar Toksoy, Merkez İlçe Antakya’da yaşanan terör saldırısı ile ilgili kınama mesajı yayınladı.

Antakya ilçe girişinde yer alan Bölge Trafik Denetleme Noktasının karşısında, eski İskenderun yolu üzerinde Anayazı Mahallesi mevkiinde yol kontrol ve uygulama yapan görevli polis ekibine bölücü hainler tarafından ateş açılması sonucu 2 polis arkadaşımız şehadet şerbetini yudumlarken 1 Polis arkadaşımızda ağır yaralı olarak tedavi görmektedir.

09 Temmuz 2017 günü saat 21.55 sıralarında gerçekleşen hain olayın ardından Özel Hareket Polislerin geniş çaplı operasyonları başlamış ve aramlar devam etmektedir. Bu olayın peşinin bırakılmaması ve bölücü hainlerin bir an önce yakalanarak adalet önüne çıkarılmalıdır.

Terörle mücadele korkusuzca, kararlıca, karanlıkları yırtarcasına sürdürülmeli, caniler mahv-ı perişan edilmelidir.

Büyük Türk Milleti, bölücü hainlere yönelik her zaman dimdik ayaktadır. Bu taşeron terör örgütleri ve onlara yardım ve yataklık yapanlar hiçbir zaman başarılı olamayacaklardır. Türk milleti tüm hainliklerinizi göğüsleyip ezecek güç ve kudrettedir.

Bu uğurda bir olmak, kucaklaşma hasletini canlı tutmak, milli birlik ve dayanışma ruhuna samimiyetle destek verip bağlanmak ihmal edilemeyecek ön şarttır.

Hain saldırıda şehadet şerbetini yudumlayan Polis memurları Bayram Bozdoğan ve Hayrettin Mennan’ın kardeşlerimiz Allah’tan rahmet başta yakınları olmak üzere aziz milletimize başsağlığı diler, yaralı polislerimize acil şifalar diliyorum.

Vatan sağolsun, millet var olsun, hepimizin başısağolsun.