ÜCRETSİZ MESLEKİ YETERLİLİK SERTİFİKASI

Dörtyol Belediyesi olarak inşaat işçi ve ustalarımız başta olmak üzere vatandaşlarımıza 6 ayrı Avrupa Ülkesinde geçerli yasal zorunluluğunu bulunan Mesleki Yeterlilik Sertifikasını ücretsiz kazandırıyoruz.

Bu program kapsamında Taşeronlar, ustalar, işçiler, kalıpçılar, duvarcılar, sıvacılar, ısı yalıtımcısı, boyacı, iskele kurulum elemanı, metal kesimci, makine bakımcı, pvc doğrama montajcısı, su yalıtımcısı, çelik kaynakçısı, makine montajcısı, seramik karo kaplamacısı, elektrik bakımcısı, elektrik pano montajcısı, alçı levha uygulayıcısı, demirci ve müteahhitler katılım sağlayacaktır.

Yaklaşık bir ay sürecek eğitim sonunda tertiplenecek serfitika töreninde vatandaşlarımız belgelerini alacaktır. Dörtyol Belediyesi ana hizmet binasında bulunan Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğünde bulunan formları doldurmaları gerekmektedir. Son katılım tarihi 16.04.2021 Cuma günüdür.

Program Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, Mesleki Yeterlilik Kurumu, Türkak, Sc Belgelendirme ve EBA Danışmanlık iş birliği ile gerçekleşmektedir.

Detaylı Bilgi İçin: 444 7 712