BAŞKAN TOKSOY, OFFROAD’IN KALBİ DÖRTYOL’DA ATACAK.

Dörtyol Belediyesi tarafından bu yıl ikincisi düzenlenecek olan Off Road yarışları 12 Kasım Pazar Günü Yeşil Mahalle Hurmalık Mevkiinde başlıyor.

Geçen yıl Dörtyol Belediyesi tarafından Hatay’da bir ilk olarak gerçekleştirilen Off Road yarışları Dörtyollular tarafından büyük ilgi ile karşılanmıştı. Geçtiğimiz yıl yaklaşık 10 bin kişin takip ettiği yarışların bu yıl da coşkulu geçmesi bekleniyor. 35 il de sporcunun katılacağı yarış 12 Kasım Pazar Günü start verecek. Dörtyol Belediyesi tarafından bu yıl ikincisi düzenlenecek olan Off Road yarışları Hatay’da bir ilk olması ilgiyi daha da çok arttırıyor. Yarışmadan bir gün önce 35 ilden gelen sporcuların katılacağı şehir korteji ile Dörtyollular selamlanacak.

Programla ilgili bir açıklama yapan Dörtyol Belediye Başkanı Yaşar Toksoy, “ Öncelikle geçtiğimiz yıl ilkini gerçekleştirdiğimiz Off Road yarışlarımızın bu yıl ikincisini düzenliyoruz. Bildiğiniz üzere bu yarışlar Hatay’da bir ilk olma özelliğini taşıyor. Dörtyol Belediyesi olarak Hatay’da ilkleri gerçekleştirmeye de devam ediyoruz. Diğer ilçelerde örnek olması bizleri mutlu etmiştir. Geçen yıl düzenlediğimiz etkinliğimiz müthiş bir kalabalıkla tamamlandı. Birçok ilden offroad pilotları geldi. Hem sporcularımız hem de Dörtyollularımızın etkinliğimizden çok memnun kaldılar. Geleneksel hale getirdiğimiz Off Road yarışları inşallah bundan sonra her yıl Dörtyol Belediyesi ve Dörtyol İlk Kurşun Off Road Kulübümüzle birlikte Off Road yarışlarımızı düzenleyeceğiz. Bu yıl ikincisini gerçekleştiriyoruz. Tüm Dörtyollu hemşerilerimizi bu etkinliğimize davet ediyorum. İlklerin Belediyesi olarak çalışmaları devam ettireceğiz. Amacımız daha güzel bir Dörtyol, daha sosyal bir Dörtyol. Dörtyol artık her alanda adını duyurmaya başladı. Bende bir Belediye Başkanı olarak elimden geleni yapmaya çalışıyorum. Dörtyol’umuz ve Dörtyollu hemşerilerimiz bunu hak ediyor.” Dedi.