Başkan TOKSOY, Dünya Şampiyonu Güreşçi Yaşayan Efsane Mehmet ESENCELİ’yi ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

Belediye Başkanımız Sayın Yaşar TOKSOY, Milli Mücadelede ilk Kurşunun atılışının 100. Yıldönümü ve 5. Kültür Sanat ve Narenciye Festivali etkinlikleri kapsamında düzenlenecek olan Karakucak Güreş Turnuvası için Hatay Güreş il Temsilcisi Ali ARIKOĞLU,  ilçemizin ödüllü güreşcileri Ayhan TAŞKIN, Abuzer DAVRAN, Cevat DUMLU ve Mustafa YENİ ile birlikte Karakese de ikamet eden güreşin yaşayan efsanesi  Mehmet ESENCELİ’yi ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulundu ve  28 Ekim Pazar günü 9 Ocak Stadında yapılacak olan Karakucak  Güreş Turnuvasına davet etti.

Güreş Sporunda Dünya, Balkan, Avrupa Şampiyonaları ve Olimpiyat oyunlarında dereceleri bulunan, 13 Yıl boyunca Güreş Mili Takımı Antrenörlüğü yapan, bir çok Avrupa ve Dünya şampiyonu güreşçi yetiştiren ve halen Güreş Federasyonu Karakucak Yönetim  Kurulu üyesi olan Mehmet ESENCELİ ise başkanımızın ziyaret ve daveti için teşekkür ederek sağlığının elverdiği ölçüde Güreş turnuvasına katılmaktan zevk duyacağını söyledi.